Ankara Akyurt 1 Nolu Merkez Aile Sağlığı Merkezi

Ankara Akyurt 1 Nolu Merkez Aile Sağlığı Merkezi tahlil sonuçları ve randevu alma bağlantıları yanı sıra adres, telefon, resmi web adresi ve haritadaki yerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Randevu Al »
Tahlil Sonuçları »
Patoloji, Mr, Röntgen, Laboratuvar Sonuçları (e-Nabız)
Ankara Akyurt 1 Nolu Merkez Aile Sağlığı Merkezi
Telefon : (0312) 844 10 87
Randevu T : 182
Adres : Beyazıt Mah. Sevda Sok No: 3 Akyurt / Ankara
Haritada Gör

Ankara Akyurt 1 Nolu Merkez Aile Sağlığı Merkezi Doktorları
Burak Öztürk
Esra Bircan
Musa Kazim Tokatlı
Serap Çintiriz Tiryaki

Ankara Akyurt 1 Nolu Merkez Aile Sağlığı Merkezi tarafından yapılan tahlillerin sonuçlarına ulaşmak için yukarıdaki tabloda bulunan “Tahlil Sonuçları »” butonuna tıklayınız. Randevu için Randevu Al butonunu kullanabilirsiniz.
Randevu Alma işlemleri için butona tıkladıktan sonra karşınıza merkezi hekim randevu sistemi (MHRS) çıkacaktır. Bu aşamada “TC Kimlik numaranız” ve “Şifre” bilgileriniz ile giriş yapmalısınız. Ardından poliklinik ve doktor seçinimizi yaparak randevu alma işlemini tamamlayabilirsiniz. MHRS şifreniz yoksa Telefonla online randevu alma hattı olan 182 numarasını arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

“Ankara Akyurt 1 Nolu Merkez Aile Sağlığı Merkezi” üzerine bir yorum

  1. Burak Öztürk hocamız 2 yıla yakın süredir aile hekimimiz. Kendisi her daim bizi sabırla dinleyip her zaman tek seferde derdimize derman olan alanına çok hakim bir doktor. Her şeyden önce bunca yoğunluk arasında bile bizlere ne kadar değer verdiğini gösteren tavrı çok dikkatimi çekti. Küçük çocukları muayene ederken korkutmadan, hastane fobisi oluşturmadan yaklaşması da beni bir öğretmen olarak ayrıca sevindirdi. Dilerim ben de bir öğretmen olarak ülkeme böyle kıymetli doktorlar yetiştiririm. Sizleri yetiştiren anne, baba, öğretmenlerin hakkı ödenmez..

    Cevapla

Yorum yapın