Hakkımızda

Herhangi bir devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı veya bir sağlık kuruluşunun tahlil sonuçları sayfasına, randevu alma linkine, adres, telefon gibi iletişim bilgilerine ulaşmak çok zor ve sinir bozucu olabiliyor. Hastanelerin ana sayfalarına giriş yapabiliyorsunuz fakat tahlil sonuçları sorgulama linkini karmakarışık bir site düzeninden dolayı bulamıyorsunuz.

Bu sorunu çözmek için basit bir çözüm bulduk. Siz sadece tahlil yaptırdığınız hastaneyi sitemiz üzerinden seçiyorsunuz. Karşınıza çok basit ve temiz bir sayfa düzeni çıkıyor. Buradan ister tahlil sonuçları linkine, ister randevu alma linkine, isterseniz de iletişim bilgilerine ulaşabiliyorsunuz.

Bu basitçe tahlilsonuclari.org ‘un yaptığı şeydir. Aslında, web’deki hastane tahlil sonuçları sayfalarının çoğunu ilgili hastane sayfamızda ulaşılabilir bir yere taşıdık. Bu sayede ziyaretçilerimizin en kısa yoldan tahlil sonuçlarına ulaşmasını amaçladık.

Sağlığınız ve zamanınız önemli!

tahlilsonuclari.org

Bizler bu konuda sizleri mutlu etmek için sürekli sitemizi güncellemeye ve ihtiyacınız olabilecek tüm tahlil sonuçları bilgilerini bir araya toplamaya gönüllüyüz.

Sitemizin ilgili hastanelerle hiçbir bağı yoktur. Tahlilsonuclari.org sitesi hastanelerin kendi sitelerinde bulmakta zorlandığınız tahlil sorgulama bağlantılarına kolay ulaşmanızı sağlamak için bir destek portalıdır. Sitemiz üzerinde hiçbir tahlil sonucu veriniz bulunmaz ve kaydedilemez.