İzmir Konak 18 Nolu Emine Bağcıer Aile Sağlığı Merkezi

İzmir Konak 18 Nolu Emine Bağcıer Aile Sağlığı Merkezi tahlil sonuçları ve randevu alma bağlantıları yanı sıra adres, telefon, resmi web adresi ve haritadaki yerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Randevu Al »
Tahlil Sonuçları »
Patoloji, Mr, Röntgen, Laboratuvar Sonuçları (e-Nabız)
İzmir Konak 18 Nolu Emine Bağcıer Aile Sağlığı Merkezi
Telefon : (0232) 225 42 02
Randevu T : 182
Adres : Aziziye Mah. Rakım Elkutlu Cad. No: 222 Yapıcıoğlu Konak / İzmir
Haritada Gör

İzmir Konak 18 Nolu Emine Bağcıer Aile Sağlığı Merkezi Doktorları
Arife Sermin Akgün
Emine Duran Ayhan
Emine Özgen Şahin
Mehmet Alper Kula
Mustafa Canbazoğlu
Mustafa Tolga Suluoğlu
Özlem İlhan Dallıoğlu
Rabia Özlem Selçuk

İzmir Konak 18 Nolu Emine Bağcıer Aile Sağlığı Merkezi tarafından yapılan tahlillerin sonuçlarına ulaşmak için yukarıdaki tabloda bulunan “Tahlil Sonuçları »” butonuna tıklayınız. Randevu için Randevu Al butonunu kullanabilirsiniz.
Randevu Alma işlemleri için butona tıkladıktan sonra karşınıza merkezi hekim randevu sistemi (MHRS) çıkacaktır. Bu aşamada “TC Kimlik numaranız” ve “Şifre” bilgileriniz ile giriş yapmalısınız. Ardından poliklinik ve doktor seçinimizi yaparak randevu alma işlemini tamamlayabilirsiniz. MHRS şifreniz yoksa Telefonla online randevu alma hattı olan 182 numarasını arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

“İzmir Konak 18 Nolu Emine Bağcıer Aile Sağlığı Merkezi” üzerine bir yorum

  1. Selam arkadaşlar ben Emin e hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır.hayatimi önce Allah sonra da Emine Özgen şahin hocama borçluyum,2senedir hiç bıkmadan usanmadan tekrar tekrar çağırmasınıa rağmen en sonunda memografi çekimi ne vesilesiyle gittim ve erken evrede meme kanseri ni yakaladık, çok ilgili fazlasıyla ilgili bi doktor çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah

    Cevapla

Yorum yapın