Kullanım Şartları

Tahlilsonuclari.org sitemize hoş geldiniz. Sitemizi kullanmadan önce lütfen Kullanım Şartlarını okuyunuz. Sitemizde kalmaya devam ederseniz Tahlilsonuclari.org sitesinin aşağıda belirttiği kullanım şartları ve koşullarını kabul etmiş olursunuz. “Biz”, “Bize” ve “Bizi” terimleri Tahlilsonuclari.org internet sitesini temsil eder. “Siz” terimi sitemizin kullanıcılarını temsil eder.

Sitemizde bulunan tüm içerikler yalnızca bilgi verme amaçlıdır. Haber verilmeden içeriklerde değişiklik yapılabilir.

Bu web sitesinde zaman zaman başka web sitelerine verilmiş linkler de bulunabilir. Bu linkler daha geniş bilgi edinmenizi kolaylaştırmak için verilmektedir. Bu linkler bu web sitelerini onayladığımız anlamına gelmez. Link verilen web sitelerinin içeriği konusunda sorumluluk bize ait değildir.

Bu sitedeki içeriklere yorum yaparken verdiğiniz mail adresleri ve kişisel bilgiler kesinlikle başka bir platformda paylaşılmaz. Bilgileriniz gizli tutulur.

Tahlilsonuclari.org internet sitesini kullanarak patent, ticari marka, ticari sır, telif hakkı, tanıtım, gizlilik veya diğer mülkiyet hakları olmadan başkalarının haklarını ihlal eden herhangi bir davranış girişiminde bulunamaz, herhangi bir içerik gönderemezsiniz.

Bu web sitesinde bulunan bilgi veya materyallerin tarafınızdan kullanımına ilişkin riskler tamamen size ait olup, bizim hiçbir yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.

Sizi rahatsız eden veya telif hakkınızın gasp edildiğini düşündüğünüz herhangi bir içeriğin olduğunu tespit ederseniz bize iletişim kanalımızdan ulaşarak kaldırmamızı talep edebilirsiniz.