Künye

İmtiyaz Sahibi Editör / Grantee

Ersin Kotal

(ersinkotal@gmail.com)

Bilişim Teknolojileri/ Information Technology

Nurten Kızılçam

(destek@tahlilsonuclari.org)

Muhasebe

Aysel YALÇIN – Konak / İzmir

Vergi Dairesi: EGE VD.

Adres: Konak / İzmir / TÜRKİYE

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
tahlilsonuclari.org yazıların sorumluluğunu almaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
tahlilsonuclari.org harici linklerin sorumluluğunu almaz

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2020 tahlilsonuclari.org tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları tahlilsonuclari.org ‘a aittir. tahlilsonuclari.org sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar tahlilsonuclari.org ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

tahlilsonuclari.org ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. tahlilsonuclari.org hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). We will only use your information within the tahlilsonuclari.org

tahlilsonuclari.org requires these third parties to comply strictly with its instructions and the tahlilsonuclari.org requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you use tahlilsonuclari.org online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the tahlilsonuclari.org cookies section of our full PrivacyPolicy.