Sakarya Adapazarı Yağcılar Halit Evin Aile Sağlığı Merkezi

Sakarya Adapazarı Yağcılar Halit Evin Aile Sağlığı Merkezi tahlil sonuçları ve randevu alma bağlantıları yanı sıra adres, telefon, resmi web adresi ve haritadaki yerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Randevu Al »
Tahlil Sonuçları »
Patoloji, Mr, Röntgen, Laboratuvar Sonuçları (e-Nabız)
Sakarya Adapazarı Yağcılar Halit Evin Aile Sağlığı Merkezi
Telefon : (0264) 274 04 24
Randevu T : 182
Adres : Yağcılar Mah. Göl Sok. No: 3 Adapazarı / Sakarya
Haritada Gör

Sakarya Adapazarı Yağcılar Halit Evin Aile Sağlığı Merkezi Doktorları
Caner Gürel
Ercan Irmak
Evin Neval Arun
İshak Çiftçi

Sakarya Adapazarı Yağcılar Halit Evin Aile Sağlığı Merkezi tarafından yapılan tahlillerin sonuçlarına ulaşmak için yukarıdaki tabloda bulunan “Tahlil Sonuçları »” butonuna tıklayınız. Randevu için Randevu Al butonunu kullanabilirsiniz.
Randevu Alma işlemleri için butona tıkladıktan sonra karşınıza merkezi hekim randevu sistemi (MHRS) çıkacaktır. Bu aşamada “TC Kimlik numaranız” ve “Şifre” bilgileriniz ile giriş yapmalısınız. Ardından poliklinik ve doktor seçinimizi yaparak randevu alma işlemini tamamlayabilirsiniz. MHRS şifreniz yoksa Telefonla online randevu alma hattı olan 182 numarasını arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

“Sakarya Adapazarı Yağcılar Halit Evin Aile Sağlığı Merkezi” üzerine bir yorum

  1. Öncelikle; mesleğine ve görevine yakışan en iyi bir hekimdir. kendisinden allah razı olsun. Şuan a kadar hastalara, ve yakınlarına, en iyi bir şekilde ilgiyi ve hizmetini sürdürmekte, tanıdığım en iyi doktor ve görevini sürdürdüğü makamında öyle bir gölge oluşturmuştur ki; bulunduğu sağlık ocağına yakışan ve en iyi temsil etmesinden dolayı kendisine minnettarız allah razı olsun…güleryüzlü ve mesleğine bu kadar güzel değer veren canı gönülden hizmet eden hekimin rabbim yolunu açık etsin herseyi gönlünce olsun…DR.ERCAN IRMAN

    Cevapla

Yorum yapın